13 січня 2023, 09:57

У Луганській області нова хвиля мобілізації, лікарні переповнені пораненими військовими

Луганська ОВА повідомляє про те, що в Алчевську відновили тотальну "могилізацію", а російські загарбники продовжують зазнавати величезних втрат.

У Луганській області нова хвиля мобілізації, лікарні переповнені пораненими військовими

В Алчевську Луганської області, що перебуває під російською окупацією ще з 2014 року, розпочалася чергова хвиля примусового відправлення чоловічого населення на фронт, інформує у своєму телеграм-каналі Луганська обласна військова адміністрація.

Варто зазначити, що у деяких інших населених пунктах Луганської області спостерігається дуже схожа картина. Російські загарбники, які тримають під контролем більшу частину регіону, для поповнення своїх втрат у живій силі відновили облави на чоловіків призовного віку.

Також відомо, що на Луганщині в окупованих містах лікарні переповнені пораненими, місць просто не вистачає, тож звичайних цивільних хворих намагаються швидше виписати.

"В Алчевську зазначено початок чергової хвилі призову починаючи з 9 січня 2023 року", - підкреслюється в повідомленні Луганської ОВА.

Нагадаємо, у Луганську нещодавно повідомили про те, що скоро на вулицях знову ловитимуть чоловіків і відправлятимуть на фронт, до того ж "усіх підряд".

Раніше у ГУР МО України повідомили, з 9 січня у Росії "обмежили виїзд із країни військовозобов'язаних". У Кремлі цю інформацію спростували.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини