6 січня 2023, 18:24

"Це сутність "перемир'я"", – Подоляк розповів про обман Путіна

Радник Офісу президента Михайло Подоляк визнав, що Росія знову обдурила весь світ, говорячи про "різдвяне" припинення вогню.

"Це сутність "перемир'я"", – Подоляк розповів про обман Путіна

5 січня Володимир Путін наказав своїй армії дотримуватися так званого "різдвяного" перемир'я по всій лінії фронту в Україні, щоб віряни на Донбасі могли сходити на службу до церкви. До цього ж він закликав ЗСУ.

Офіційний Київ нагадав, що з 2014 року армія РФ жодного разу не дотримувалася домовленостей про перемир'я. Цього разу також немає підстав вірити агресору.

6 січня в Україні, як і очікувалося, почалося з масштабної повітряної тривоги, яка тривала дві години.

Радник Офісу президента Михайло Подоляк зазначив, що дітям довелося ховатися у холодних бомбосховищах, а напередодні свята росіяни обстріляли пожежну станцію у Херсоні.

"Це сутність російського "перемир'я". Вбивати у спину, імітуючи тишу... Ніколи не сприймайте слова Росії серйозно. Це завжди примітивний цинічний обман", - констатував Подоляк.

На жаль, унаслідок обстрілу пожежних частин у Херсоні є загиблі та поранені.

Міністерство оборони РФ стверджує, що з 12:00 6 січня ввело тимчасовий режим припинення вогню.

До слова, прихильники Путіна розкритикували його за "різдвяне" перемир'я, вимагаючи посилення обстрілів 6 та 7 січня. Вони не вірять, що Кремль готовий "подарувати" українцям більше доби тиші.

Президент США Джо Байден також заявив, що пропозиція Путіна про нетривале перемир'я не свідчить про благочестиві наміри президента РФ. Якби це було правдою, він припинив би вбивати мирних українців і вивів свої війська.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини