3 січня 2023, 14:44

Гіркін б'є на сполох через обстановку на фронті: ситуація для РФ загрожує військовою катастрофою

У Росії залишилося два варіанти дій в Україні, однак справа закінчиться або розгромом, або погіршенням ситуації.

Гіркін б'є на сполох через обстановку на фронті: ситуація для РФ загрожує військовою катастрофою

Російська армія та Кремль потрапили у глухий кут, який затягує Росію у військову катастрофу. Про це пише колишній офіцер російських спецслужб Стрєлков-Гіркін, за словами якого військове вторгнення російської армії в Україну за 10 місяців опинилося практично у безвихідній ситуації.

У своєму телеграм-каналі він розповів, що перебуває в одному із закритих військових чатів, де росіяни намагаються проаналізувати ситуацію, що склалася, проте їхні висновки невтішні.

На думку російських військових аналітиків, Москва та її армія в Україні перебувають у ситуації шахового цугцвангу, коли будь-який хід РФ веде до погіршення її позиції.

Гіркін наголосив, стратегічний глухий кут Росії полягає у тому, що вона не може ні наступати, ні ефективно тримати оборону, оскільки спроба великими силами атакувати Україну обернеться швидкою військовою катастрофою. За його словами, Росію може очікувати ситуація 1917 року, коли під час Першої світової війни Росія почала розвалюватися та її охопила революція.

"Стояти в обороні не можна, оскільки це швидко погіршує стратегічне становище Росії, а наступати не можна, оскільки це може спричинити швидку військову катастрофу: боєздатність і бойовий дух армії сильно нагадують такі ж перед липневим наступом Керенського 1917 року", - пише він.

Більше того, надій на поліпшення ситуації немає, оскільки керівництво Кремля відмовляється від кадрової перестановки та реформ армії, а отже нічого у командуванні не зміниться. 


Раніше бойовик розповів нову інформацію про велику кількість загиблих російських військових у Макіївці.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини