2 січня 2023, 14:39

Гіркін розповів, куди після боїв із ЗСУ зникли тік-ток-війська Кадирова: "Там руки-ноги летять відірвані"

Після того як просування російської армії на всіх фронтах зупинилося, записувати відео "кадировцям" стало ніде.

Гіркін розповів, куди після боїв із ЗСУ зникли тік-ток-війська Кадирова: "Там руки-ноги летять відірвані"

Після серії розгромних поразок російської армії з Інтернету раптово зникли "переможні" ролики "кадировців", які наповнювали соціальні мережі у перші місяці війни. Колишній офіцер російських спецслужб Стрєлков-Гіркін відповів на запитання, куди саме зникли "кадировці" та тік-ток-війська глави Чечні.

Під час прямого ефіру на одному з YouTube-каналів він заявив, що "кадировці" постійно використовували одну й ту саму тактику: після того як як російські військові захоплювали населений пункт і зазнавали основних втрат, до нього заходили загони чеченських найманців, де й знімали свої переможні tiktok-ролики.

Однак, після того як просування російської армії на всіх фронтах зупинилося, записувати відео "кадировцям" стало банально ніде.

"Основна маса чеченських роликів знімалася, коли росіяни взяли населений пункт, а потім туди приїхали чеченці та на тлі взятого взяли та сказали: "Це ми". - А зараз перемог-то не здобувається. Зараз треба сидіти під артилерійським вогнем і триматися під цим вогнем. Які там ролики будуть, коли руки-ноги летять убік відірвані", - заявив Гіркін.

За його словами, на більшості ділянок фронту ведуться лише артилерійські дуелі, де знімати відео у колишньому режимі "кадирівці" вже не можуть.

Раніше Стрєлков-Гіркін розповів нову інформацію про велику кількість загиблих російських військових у Макіївці.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини