28 листопада 2022, 20:08

Кремль не віддав розпорядження про визнання ОРДЛО частиною РФ – соцмережі Донецька

Один із найбільших мобільних операторів, який працює на території РФ, офіційно називає території ОРДЛО частиною України.

Кремль не віддав розпорядження про визнання ОРДЛО частиною РФ – соцмережі Донецька

Кремль продовжує водити окупований Донбас за ніс, навіть після "приєднання" до РФ. Вісім років Путін і його найближче оточення категорично наполягали на тому, що ОРДЛО - територія України, вони нібито не розглядали можливості її анексії. Водночас ватажки формувань "ЛДНР" обіцяли місцевим жителям майбутнє у складі Росії. Від людей вимагали лише терпіння та продовжувати воювати за інтереси Кремля.

Восени 2022 року Москва спішно включила до свого складу частину Донбасу, Херсонську та частину Запорізької областей. Однак "Росія тут назавжди" протрималася у Херсоні кілька тижнів, після чого армія РФ втекла, знищивши всю критичну інфраструктуру обласного центру.

Більш пікантна ситуація відбувається з ОРДЛО. Мешканець окупованої Донецької області поцікавився у російського мобільного оператора МТС, коли вони планують надавати свої послуги на їхній території, пише паблік Донецька.

""ДНР" і "ЛНР" - територія України, інформацію про вхід до складу РФ у МТС держоргани не передавали, тому на цих територіях немає мережі МТС і послуги зв'язку надаються місцевими операторами України", - відповіли у техпідтримці.


Місцеві жителі вважають, що Кремль знову їх обдурив, організувавши "спектакль" з анексією.

Раніше стало відомо, що після втечі загарбників із Херсону в окупованому Донецьку активували два паралельні процеси, які свідчать про підготовку армії РФ до "жесту доброї волі".

Також військовий експерт Олег Жданов пояснив, чому, якщо РФ не захопить Слов'янськ, Донецьк не переживе зиму.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини