28 листопада 2022, 19:27

""Військові поліції" забиті, ніхто воювати не хоче", – окупант РФ попередив про бунт

Російські окупанти в Україні, як правило, кинуті військовим командуванням і перебувають у "полях" за десятки кілометрів від населених пунктів без їжі та води.

""Військові поліції" забиті, ніхто воювати не хоче", – окупант РФ попередив про бунт

З приходом холодів, першим снігом і дощем росіяни в Україні ще частіше відмовляються воювати. Стомлені ігноруванням проблем з боку керівництва мобілізовані йдуть з позицій у надії дістатися додому.

В одному з перехоплень розмов окупанта РФ із ріднею з'ясувалося, що вони тривалий час не отримують допомоги, а продукти харчування їм привозять за бажанням керівництва.

"(На позиції - ред.) 30 осіб. Їжу привозять за бажанням... Тут уже бунт назріває", - розповів загарбник.

Він навіть не знає, в якій області перебуває: командування кинуло їх у полі за 20 км від найближчого села.

"Тут усі "військові поліції" забиті. Народ іде - їх повертають: кого у частину, кого назад по інших частинах. Ну, коротше, ніхто воювати не хоче. Уже всі наїлися", - каже він.

Зі слів росіянина, всі шукають лазівки, щоб "звалити звідси". Сам він поки що не вигадав, як уникнути служби та повернутися до РФ.

Крім цього, він відверто говорить про непрофесіоналізм військового командування. Наприклад, їм віддають накази йти у наступ, а перед позиціями - мінне поле.

"Він сидить у бункері під трьома накатами, а ми під целофаном. Взагалі не підготовлена вся ця війна... Яка розвідка? Тут одні ідіоти. У нас артилерія стріляє на всі боки, аби тільки снаряди запустити", - зізнався мобілізований.

Раніше з'явилася інформація, що українські захисники за 15 хвилин випалили колону військової техніки, яка мала посилити розбиті підрозділи.

А спроба російських військових піти в атаку під Бахмутом з півночі обернулася розгромом і великими втратами.

За оцінюванням військових експертів, найближчим часом Росія втратить в Україні близько ста тисяч своїх солдатів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини