27 листопада 2022, 20:33

"Ми не намагаємося звільнити Україну", – посол РФ у Великій Британії про мету Кремля

Російська влада продовжує ігнорувати здоровий глузд, постійно змінюючи цілі війни проти України.

"Ми не намагаємося звільнити Україну", – посол РФ у Великій Британії про мету Кремля

Посол РФ у Великій Британії Андрій Келін в інтерв'ю ВВС відповів на кілька гострих запитань про війну Кремля проти України. Як і решта російських пропагандистів, він заперечує очевидні та доведені злочини армії РФ, запевняючи, що Росія нібито не має стосунку до загибелі мирних жителів.

"Ми не намагаємося звільнити Україну. У нас з українським народом проблем немає", - стверджує посол РФ у Великій Британії.

Ведуча поставила пряме запитання: "Чому ви їх масово вбиваєте?"

"Ми не вбиваємо. Ми не націлені вбивати цивільних осіб. Ми не вбиваємо український народ. Наша проблема - націоналістичний уряд, який вирішив воювати проти РФ. Це дуже сильно заохочують США", - продовжив відповідати завченими фразами дипломат.

Під час своїх висловлювань він визнав вчинення військових злочинів окупантами та заявив, що після 9 місяців війни "росіян, як і раніше, переслідують і поводяться з ними погано, дуже погано". Однак помітити причинно-наслідковий зв'язок він, ймовірно, не в змозі.

До цього посол заявив, що його єдиний син не воює в Україні, оскільки не навчений військовій справі. Подібна причина не враховувалася під час "часткової" мобілізації.

Росіян відправляли на фронт не тільки без необхідної підготовки, а й без екіпіровки та зброї. Траплялися випадки, коли на кілька десятків людей видавали три саперні лопати.

Деяких мобілізованих перекидали на передову, запевняючи, що вони перебуватимуть на другій лінії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини