16 листопада 2022, 15:43

Сазонов розповів, де "у ворога просто шалені втрати": "Там пекло та кошмар..."

Боєць ЗСУ Кирило Сазонов назвав напрямки фронту, де зараз тривають найбільш кровопролитні бої.

Сазонов розповів, де "у ворога просто шалені втрати": "Там пекло та кошмар..."

Після звільнення Херсону та перекидання російських військ із правого на лівий берег Дніпра найгарячішою точкою на фронті є Бахмут. Саме за це місто на Донеччині давно точиться важка боротьба, оскільки ворог стягнув до Бахмута всі свої резерви. Покинувши Херсон, частина окупантів була перекинута для посилення позицій на Бахмутський напрямок.

Інтерв'ю Кирила Сазонова для "Фабрики новин" можна подивитися на каналі YouTube.

Доброволець ЗСУ нагадав українцям, біля якого населеного пункту вже кілька місяців поспіль тривають запеклі бої: "Насправді навколо Бахмута б'ються дуже щільно та дуже давно. Там насправді пекло та кошмар. Говорячи про Херсон, ми абсолютно даремно забуваємо про те, що є Бахмут і Авдіївка. Там тримаються пацани, та там втрати у нас. У ворога втрати просто шалені. Там іде жорстка боротьба".

Кирило Сазонов припустив, як далі розвиватимуться події на фронті на тлі визволення Херсону: "Я думаю, що звалилася їхня система та тепер буде тільки наш наступ. Тепер ми відбили Херсон, відстоїмо Бахмут і будемо скоро у Донецьку та Луганську. Показово, що сьогодні наші хлопці... два літаки пролетіли над Донецьком на поземному, чим викликали божевільну паніку у Донецьку. Звикайте, хлопці".


Раніше Сазонов пояснив, чому армія РФ здала Херсон без вуличних боїв.

Також Сазонов заінтригував анонсом чергового успіху ЗСУ на Херсонщині.

Нагадаємо, Сазонов пояснив, чому удари по критичній інфраструктурі України марні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини