29 жовтня 2022, 07:21

Лукашенко розсекретив "больові точки" РФ: "Нас починають колошматити"

Багаторічний союзник Кремля Олександр Лукашенко визнав, що з початком повномасштабної війни проти України Росія значно послабшала.

Лукашенко розсекретив "больові точки" РФ: "Нас починають колошматити"

Олександр Лукашенко з властивою йому ненав'язливою прямотою озвучив усі "больові точки" РФ, на які Захід може натиснути, щоб зупинити агресію Кремля.

На позачерговій сесії ОДКБ, яку скликала Вірменія через конфлікт з Азербайджаном, диктатор цитував пропагандистські заяви про те, що ворогам необхідно "підпалити РФ по периметру, оскільки вона загрузла в Україні". За словами Лукашенка, "підпалюватимуть Росію" будуть на Кавказі, у Центральній Азії (Таджикистан і Киргизія), а "економічно натиснуть" на Казахстан і Узбекистан.

"По всьому периметру Росії нас починають бити", - резюмував Лукашенко.

Нагадаємо, раніше Лукашенко заявив, що Білорусь "усіляко підтримує Росію у її війні проти України". Ця країна не лише надала окупантам свої полігони для нападу на нашу державу, а й забезпечує загарбників боєприпасами та військовою технікою.

Також з’явилася інформація, що Лукашенко накаже своїй армії напасти на Україну, якщо отримає прямі погрози фізичної розправи. Поки що йому вдається уникнути прямої участі у бойових діях, проте останнім часом Кремль посилює тиск, вимагаючи "допомоги".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Юлия Бадул

Останні новини