20 жовтня 2022, 15:13

Представник Міноборони РФ у прямому ефірі проговорився про війну, думаючи, що мікрофон вимкнено

Думаючи, що мікрофон вимкнено, експерт при Міноборони РФ попросив у ведучих не педалювати тему іранських дронів.

Представник Міноборони РФ у прямому ефірі проговорився про війну, думаючи, що мікрофон вимкнено

У прямому ефірі одного з російських телеканалів стався скандальний інцидент, пов'язаний із використанням Москвою іранських дронів-камікадзе. Запрошений в ефір "РБК" російський експерт при Міноборони РФ Руслан Пухов висловився про іранські дрони "Шахед-136", думаючи, що прямий ефір ще не почався, а його мікрофон вимкнено.

Проте сказане потрапило в ефір і миттєво поширилося соціальними мережами.

Проговорившись, він визнав, що Москва використовує іранські безпілотники, проте привселюдно факт використання категорично спростовує.

"Човен розгойдувати не будемо, тому я прошу вас сильно на цих іранських, тому що це класика історій: ж*** є, а слова немає, так? Ми всі знаємо, що вони іранські, але влада не визнає", - заявив він.

Коментуючи скандальний інцидент, український військовий експерт, координатор групи "Інформаційний опір" Олександр Коваленко у своєму телеграм-каналі заявив, що Пухов спалив і сильно підставив російську владу.

"Яка ганьба!" – зазначив він.

Тим часом Росія загрожує розірвати "зернову угоду" через розслідування ООН щодо постачання Москві іранських "Шахедів". У Кремлі запевняють, що Росія "використовує лише безпілотники власного виробництва", проте, почувши загрозу, перейшли до шантажу ООН.

У свою чергу, журналісти зазначають, що Рада Євросоюзу остаточно затвердила санкції проти Ірану за постачання ЗС РФ дронів-камікадзе.

Переговори між послами ЄС тривали три дні. У результаті вирішено заморозити активи 3 фізичних осіб і 1 організації, відповідальних за постачання безпілотників.

Раніше британська розвідка розповіла про те, з якою метою РФ здійснила атаку на Україну дронами-камікадзе.

Також у ISW розповіли, чому окупанти використовують дрони-камікадзе проти мирного населення, а не ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини