20 жовтня 2022, 07:45

Арестович розповів про "кумедні процеси" на Херсонщині та можливі плани РФ

Росія евакуює з Херсонщини свої "адміністрації", але водночас перекидає туди додаткові війська.

Арестович розповів про "кумедні процеси" на Херсонщині та можливі плани РФ

На окупованій території Херсонської області відбуваються "кумедні процеси": з одного боку, Москва дійсно евакуює свої "адміністрації" та представників силових структур, з іншого - перекидає туди додаткові війська, здебільшого мобілізовані.

Про це розповідь радник ОП Олексій Арестович в ефірі YouTube-каналу "Фейгін LIVE".

За словами співрозмовника, противник може розглядати два сценарії дій на Херсонському напрямку: російська піхота може бути виведена з регіону та перекинута на Донеччину для спроб захоплення всієї території області, або ж з-під ударів буде виведено лише ключовий персонал, тоді як військові продовжать спроби утримання плацдарму.

Арестович додав, що росіяни намагаються перейти до локальних контрнаступів на Херсонщині, але вони відбиваються українськими військовими. У свою чергу, ЗСУ поки не наступають, а ведуть бойові дії вздовж лінії фронту щодо утримання територій.

Останнім часом російські ЗМІ активно поширювали інформацію про повномасштабний наступ ЗСУ у Херсонській області, який нібито готується. У зв'язку з цим противник оголосив про "евакуацію" мешканців правобережжя на лівий берег області. Тим часом у Херсонській ОВА закликали мешканців області ігнорувати оголошену росіянами "евакуацію".

Раніше Арестович припустив, що у разі виведення російських військ із Херсонської області вони можуть бути перекинуті на Київський напрямок.

У свою чергу, голова Миколаївської ОВА Віталій Кім вважає, що російське командування готує масовані бомбардування Херсону. За словами чиновника, ворог облаштовує укріплення під ствольну артилерію у Чаплинці.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини