15 жовтня 2022, 10:44

ЗСУ змусять російські війська у Новій Каховці здатися, отримавши "ключ" до оточення Херсону

У британському Інституті оборонних досліджень розповіли, як українська армія звільнить Нову Каховку та чим це допоможе у наступі на Херсон.

ЗСУ змусять російські війська у Новій Каховці здатися, отримавши "ключ" до оточення Херсону

ЗСУ зроблять усе, щоб узяти Нову Каховку, насамперед спробувавши ізолювати війська окупантів від постачання з Росії. Мета української армії у війні – змусити російських загарбників у Новій Каховці здатися чи відступити.

У Королівському об'єднаному інституті оборонних досліджень Великобританії (RUSI) впевнені, що ЗСУ не хочуть ні штурмувати, ні бомбардувати власне місто, передає "Україна 365".

Нова Каховка – ключ до визволення Херсону від російських окупантів. Причина - у Каховському мості через Дніпро та Каховській ГЕС. ЗСУ, взявши Нову Каховку, зможуть перейти дамбу, опинившись на східному березі Дніпра, і почати оточувати Херсон.

Нагадаємо, 5 жовтня Діалог.UA повідомляв, що українській армії вдалося вразити резиденцію ФСБшників у херсонському готелі "Нінель", загинуло щонайменше сім окупантів.

Раніше, 2 жовтня, військовий експерт Іван Ступак заявляв, що Володимиру Путіну начхати на російські війська на Донбасі, він кине основні сили на утримання Херсону, окупацію якого вважає своєю "головною перемогою".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини