11 жовтня 2022, 12:25

"Випалена земля", – Маломуж розповів про "манери" Суровікіна, але з Україною такий номер не пройде

Микола Маломуж попередив, що новий командувач військ РФ в Україні Сергій Суровікін прихильник тактики килимових бомбардувань, що залишають після себе тільки випалену землю.

"Випалена земля", – Маломуж розповів про "манери" Суровікіна, але з Україною такий номер не пройде

Український державний діяч, ексголова Служби зовнішньої розвідки України генерал армії України Микола Маломуж розповів, що головним методом Суровікіна у Сирії були килимові бомбардування. Потім він роз'яснив, що ж це означає: "Насамперед беруть ціле місто або, наприклад, великий фронт і фактично накривають у шаховому порядку всю територію, щоб не залишилося жодного незайманого квадратного метра, наприклад, уламками чи касетними бомбами, які все знищують на цьому квадратному кілометрі. Перспектив вижити у такому випадку фактично немає за винятком будь-яких укріплень, потужних підземних бетонних бліндажів.

Все руйнується та перетворюється на попіл – залишається лише випалене поле".

Про це експерт розповів в ефірі YouTube-каналу "Фабрика новин".

Однак згодом Маломуж поспішив запевнити українців, що з нашою країною такий варіант не пройде. У нас зовсім інша ситуація й інший народ, і, найголовніше, потужні ЗСУ, які не дозволять цього зробити.

"Генерали і сам Путін зрозуміли, що вони фактично програють війну. І у перспективі навіть якщо задіятимуть величезні сили та будуть великі жертви з їхнього та нашого боку, перемогти їм все одно не вдасться", – підсумував Маломуж.

Нагадаємо, Микола Маломуж прокоментував ядерний шантаж Кремля: "Путін уже готовий розгортати війська".

Раніше Микола Маломуж озвучив умови, за яких можлива капітуляція РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини