11 жовтня 2022, 11:29

"Путін тасує колоду", – Фесенко пояснив зміни характеру війни в Україні

Володимир Фесенко зазначив, що Путін змінює генералів як рукавички, але у глобальному плані це мало на що вплине.

"Путін тасує колоду", – Фесенко пояснив зміни характеру війни в Україні

Український політолог Володимир Фесенко вважає, що посилення ракетних обстрілів хоч і пов'язане з призначенням Суровікіна командувачем військ РФ в Україні, але все ж таки остаточне рішення приймав Путін. "Це путінська помста українцям", - зазначив експерт в інтерв'ю Вадиму Герасимовичу, яке можна переглянути на YouTube-каналі Politeka Online.

На думку Фесенка, зараз Путін тасує генеральську колоду. В одних генералах розчарувався – ставить інших. Але він тасує колоду, умовно кажучи, сирійських генералів, тобто тих, хто воював у Сирії. Він робить ставку на тих, хто має якийсь бойовий досвід. "Але мені здається, що тут, як у відомій байці Крилова: "А вы, друзья, как ни садитесь, все в музыканты не годитесь". Тобто тут, скажімо так, думаю, що шило на мило змінюють", - висловив своє думка політолог.

Але потім експерт підкреслив, що Суровікін, за російськими даними, все ж таки відрізняється особливою жорстокістю. "Це людина радянського типу, яка брала участь у військових діях у Чечні, Таджикистані, Сирії. І вона має посилити війну, розширити її масштаби. Це не дуже добрий сигнал. Навряд чи це вплине на перебіг війни, але посилить її жорстокість", – зробив невтішний прогноз Фесенка.

Нагадаємо, Володимир Фесенко розповів, що може статися після саміту G-20 у листопаді: "Війна стане тотальною".

Також Володимир Фесенко оцінив настрої росіян після оголошення мобілізації: "Читається істеричний крик".

Раніше Володимир Фесенко описав ситуацію на Херсонщині: "Шукають спосіб здатися у полон".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини