7 жовтня 2022, 07:40

"Нема нічого страшного!" – напередодні ювілею Путіна Стрєлков попередив про "падіння" Криму

"Миттєва" "спецоперація" Путіна триває вже 226 днів – ЗСУ деокупували Харківську область і "зачищають" Херсонщину.

"Нема нічого страшного!" – напередодні ювілею Путіна Стрєлков попередив про "падіння" Криму

За п'ять днів ЗСУ звільнили на Херсонщині 29 населених пунктів. У Генштабі України кажуть, що окупанти РФ на півдні намагаються контратакувати за рахунок резервів. Однак більшість загарбників тікають, повторюючи досвід товаришів по службі у Харківській області.

Судячи з розвитку ситуації, терорист Ігор Стрєлков-Гіркін робить ставку на втрату росіянами не лише Херсону. До 70-річного ювілею Путіна він вирішив назвати території, які незабаром підуть із орбіти впливу Кремля.

Кадри публікує ТГ-канал "Україна 365".

"Немає нічого страшного навіть у здачі Херсону, немає нічого страшного у залишенні Мелітополю, нічого у цьому страшного немає. Навіть якщо противник у Крим увірветься, і це не страшно", - переконує він свою аудиторію.

При цьому окупант вважає, що армія РФ відійде з окупованих територій на якийсь час, щоб потім повторити "спецоперацію".

Раніше стало відомо про втечу 13 мобілізованих росіян із військової частини у Херсоні. Прихопивши зброю та боєприпаси, окупанти поїхали на машинах Міноборони РФ до Криму.

Тим часом шведське видання пише, що Херсон можуть звільнити за кілька днів. Армії РФ у цьому напрямку не вдається приховувати втрати.

А ЗСУ на Південнобузькому напрямку рухаються вздовж східного берега Інгульця та західного берега Дніпра. РФ не вистачить сил і можливостей утримати цю ділянку фронту.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини