4 жовтня 2022, 07:41

Пентагон: ЗСУ наближаються до успіху на трьох напрямках

ЗСУ близькі до виконання бойових завдань на трьох основних напрямках: у Харківській і Херсонській областях, а також на Донбасі.

Пентагон: ЗСУ наближаються до успіху на трьох напрямках

Українські захисники продовжують контрнаступ на трьох напрямках. Помічниця міністра оборони США Селеста Валландер визнала, що ЗСУ близькі до виконання бойових завдань на трьох напрямках. Йдеться про звільнення Харківської та Херсонської областей, а також про деокупацію Донбасу, пише ВВС.

Заява представниці Пентагону пролунала після серйозного прориву ЗСУ на Південному фронті.

"Зважаючи на все, Україна зараз наближається до успіху у виконанні всіх цих трьох завдань", - прокоментувала Валландер.

За її словами, зараз ЗСУ відсувають окупаційні сили на західному березі Дніпра на Херсонщині. У США впевнені, що успіх армії України на цій ділянці фронту буде "значною поразкою Росії". Справа у тому, що такий розвиток подій "ще далі відсуває реалізацію наміру захопити Одесу, що було однією із заявлених цілей" Москви. Крім того, ЗСУ відвоюють вигідні оборонні позиції, які дуже важливі напередодні зими, коли, гадаємо, бойові дії мінімізують.

Раніше військовий експерт Олег Жданов натякнув, що отримане ленд-лізом озброєння прискорить перебіг подій на фронті. У російських військ стан паніки, оскільки вони не мають резервів.

А полковник ЗСУ Роман Світан назвав оптимальний сценарій деокупації територій довкола Бахмуту, озвучивши черговість визволення населених пунктів.

Тим часом у Сватовому окупанти зажадали від місцевих жителів самостійно евакуюватись протягом 72 годин.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини