3 жовтня 2022, 14:41

Гіркін б'є на сполох: після Лиману у Росії дірка на новій ділянці фронту

ЗСУ продовжують "змотувати" російський фронт у бік Сватова, під тиском України російські солдати відступають без бою.

Гіркін б'є на сполох: після Лиману у Росії дірка на новій ділянці фронту

ЗСУ продовжують закріплюватися на півночі Луганської області, підбираючись до Сватового й обходячи його з півночі та, ймовірно, півдня. Про нову критичну точку російської оборони заявив один із колишніх ватажків так званої "ДНР", офіцер ФСБ у відставці Ігор Стрєлков-Гіркін.

На своїй сторінці у соціальній мережі "Вконтакті" він пише, що ЗСУ продовжують "змотувати" російський фронт уздовж Оскольського водосховища у бік Сватового, у напрямку якого підрозділи української армії взяли під контроль населені пункти Борова та Шийківка.

Більше того, під тиском ЗСУ російські солдати відступають без бою.

"Наші війська відходять без бою, що викликано неможливістю наявними силами успішно обороняти цей великий лісистий район", - заявив Гіркін.

Він нагадав, що ще 2 місяці тому попереджав про катастрофічні наслідки дій російського військового командування, що наразі почало збуватися на фронті для РФ. За його словами, Z-росіянам залишається лише молитися, щоб мобілізовані у РФ встигли потрапити до України до того моменту, коли ЗСУ у рамках масштабного наступу зможуть повною мірою реалізувати свою значну перевагу над ЗС РФ.

Нагадаємо, експерти вважають, що армія РФ після поразки у Лимані продовжує перебувати у кризі та їй буде складно утримати Сватове на Луганщині.

Остаточне визволення Лимана підтвердив у неділю Зеленський.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини