28 вересня 2022, 12:32

Путін не залишає плани щодо захоплення Харкова та ще одного міста в Україні – Bloomberg

Навіть незважаючи на серію невдач в Україні, глава Кремля все ще мріє захопити Харків та Одесу.

Путін не залишає плани щодо захоплення Харкова та ще одного міста в Україні – Bloomberg

У Кремлі дуже вірять у той факт, що "часткова" мобілізація плюс примусова мобілізація на анексованих землях України допоможуть кинути війська ЗС РФ на захоплення Харкова та Одеси.

Путін упевнений, що незабаром йому вдасться перехопити ініціативу на полі бою, це сприятиме захопленню нових територій в Україні, інформує Bloomberg.

У Кремлі хочуть кількістю придушити ЗСУ, щоб після сісти за стіл переговорів та обговорити прийнятний для РФ результат у цій війні.

Джерело повідомляє, що люди у Кремлі не сумніваються, що після мобілізації російська армія швидко перехопить ініціативу на полі бою та зможе захопити ті міста, які донедавна залишалися незахопленими. Йдеться про Харків та Одесу.

Однак військові експерти дуже сумніваються, що у Кремля хоч щось вдасться у цьому напрямку. ЗСУ показують непогані результати щодо звільнення своєї території на Харківщині та Донбасі.

Експерти наголосили, що Путіну не допоможе мобілізація не лише 300 тисяч, а й мільйона солдатів. На всіх не вистачить амуніції. Більше того, багато хто не проходить навчальних зборів і їх одразу ж відправляють на фронт. Також нова хвиля мобілізації у РФ тільки спонукає Захід до виділення Києву ще більше зброї.

"Часткова" мобілізація дозволить Путіну лише пригальмувати наступ ЗСУ, але йому не варто розраховувати на захоплення нових територій в Україні.

Раніше у Мережі з'явилися кадри із Севастополя, на яких на війну в Україні мобілізували чоловіків віком понад 50 років.

Нагадаємо, російська армія не може наступати та здебільшого веде оборонні бої на всіх напрямках.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!! Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини