27 вересня 2022, 13:43

Включаючи бронежилет: до Мережі потрапив список із 29 позицій, які мобілізовані у РФ мають взяти в Україну

Мобілізовані з РФ зобов'язані взяти в Україну не лише шолом, а й бронежилет. Все це необхідно купити за власний кошт.

Включаючи бронежилет: до Мережі потрапив список із 29 позицій, які мобілізовані у РФ мають взяти в Україну

Сьогодні, 27 вересня, у Мережі виплив список із 29 позицій, в якому перераховується той мінімум, який необхідний мобілізованому для "військового відрядження". У графі "бажано" значиться: бронешлем і бронежилет.

Журналісти Telegram-каналу "СтратКомЗСУ" виклали список у Мережу, його можна охарактеризувати не інакше як "російський солдат, одягни себе сам".

21 вересня Путін видав указ про "часткову" мобілізацію. Планується призвати щонайменше 300 тисяч резервістів, які поїдуть на війну до України. Проте держава не має стільки грошей, щоб повністю взути й одягнути російського солдата.

Радник голови МВС України Антон Геращенко вже підрахував, що мобілізованому доведеться виділити зі свого бюджету близько 100 тисяч рублів, щоб придбати всі речі, які подано у списку.

Усього там налічується 29 позицій, а у графі "бронежилет" і "бронешлем" зазначено, що "бажано" купити ці речі самому. Також у списку можна побачити рюкзаки, каремати, газові пальники, термобілизну, нитки з голками, аптечкуй ін.

Найцікавіше, що Путін не лише відправляє громадян своєї країни на "вірну смерть", а й змушує за неї ще платити.

Раніше ми повідомляли, як мобілізований із 1-го танкового полку розповів на камеру, що вони не проходили "навчання", а їх одразу відправляють на Херсонщину.

Нагадаємо, жінки з "ДНР" скаржаться, що їхніх чоловіків на війні в Україні ґвалтують "кадировці".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини