26 вересня 2022, 11:01

ЗСУ прямо зараз "розбирають" 144-ту мотострілецьку дивізію РФ зі Смоленська – ЗМІ про бої під Лиманом

Підрозділи української армії буквально "розбирають" на частини 144-у дивізію ЗС РФ зі Смоленська.

ЗСУ прямо зараз "розбирають" 144-ту мотострілецьку дивізію РФ зі Смоленська – ЗМІ про бої під Лиманом

Під час штурму російських позицій у Лиманському районі Донецької області ЗСУ знищують сили 144-ї мотострілецької дивізії, яку Москва кинула на оборону найважливішого для себе кордону. Український журналіст Роман Цимбалюк на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомляє, що підрозділи української армії буквально "розбирають" на частині 144-у дивізію ЗС РФ.

"Росіяни пишуть, що ЗСУ прямо зараз розбирають 144-ту мотострілецьку дивізію. Плакати будуть у Смоленську", - зазначає Цимбалюк.

Підрозділи дивізії дислокуються у Смоленській і Брянській областях РФ.

Один із найбільших військових Телеграм-каналів РФ "Старше Эдды" повідомляє, що українська армія продовжує наступ на сході Донецької області за підтримки танків. ЗСУ продовжують брати під контроль цілу серію населених пунктів на північний захід від Лиману.

Більше того, росіяни б'ють на сполох і пишуть, що на вказаній ділянці фронту підрозділи ЗСУ розгорнули станцію артилерійської розвідки та ведуть контрбатарейну боротьбу "Хаймарсами" та "Ескалібурами".

"Прямо зараз у безсмертя йде 144-а МСД", - похмуро відзначають росіяни, натякаючи на загибель дивізії.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що армія РФ готується до втечі з Лимана після оточення у Дробишевому.

За одночасного удару з боку плацдарму біля Куп'янська вся оборона вздовж кордону так званої "ЛНР" може впасти, пишуть росіяни.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини