24 вересня 2022, 18:39

Експерт пояснив, чому Херсон ще не звільнено та коли це станеться

Військовий експерт Павло Нарожний впевнено заявив, що лише бажання зберегти особовий склад ЗСУ гальмує деокупацію Херсона.

Експерт пояснив, чому Херсон ще не звільнено та коли це станеться

Головна цінність для нас - люди, а тому бажання зберегти життя та здоров'я українських військових спричинило повзучий, неспішний наступ наших військ на Херсонщині, пояснив військовий експерт Павло Нарожний, відповідаючи на запитання щодо термінів деокупації Херсонської області.

Інтерв'ю Павла Нарожного для "24 каналу" можна переглянути на YouTube.

Телеведучий запитав, що має статися, аби прискорити процес звільнення Херсона й області. Військовий експерт моментально відреагував, відповівши коротко та ясно: "Я давав прогноз, що це відбудеться за місяць. Це було десь 2-3 тижні тому, тому, я думаю, що ми десь на завершальній стадії цього процесу перебуваємо".

Потім Павло Нарожний назвав об'єктивні причини того, що Херсон досі ще не звільнений: "Чому ми не йдемо в атаку? Це дуже просто пояснити: тому що ми бережемо своїх солдатів, ми бережемо цивільних та інфраструктуру, саме тому ми знищуємо склади росіян, щоб їх потім можна було брати голими руками.


Раніше на Херсонщині знищено вертоліт "Мі-24" та чотири командні пункти окупантів.

Також у Херсоні після потужних "прильотів" штаб російської армії вщент.

Нагадаємо, Ходжес дав прогноз щодо битви за Херсонщину, а також розповів про звільнення Криму.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Алина Романенко

Останні новини