19 вересня 2022, 08:04

Світан озвучив прогноз щодо термінів визволення всієї території України: "Вже готові обміняти..."

Полковник ЗСУ Роман Світан розповів, коли ЗСУ зможуть деокупувати всі захоплені до 2014 року території України.

Світан озвучив прогноз щодо термінів визволення всієї території України: "Вже готові обміняти..."

Військовий експерт Роман Світан проаналізував військовий потенціал ЗСУ на сьогодні, виходячи з чого спрогнозував терміни звільнення тимчасово окупованих територій нашої країни, нагадавши, що йдеться про повернення до кордонів 1991 року.

Прогноз Романа Світана щодо термінів повної деокупації України, озвучений у телемарафоні Freedom, можна дізнатися з відео на YouTube.

Головний акцент військовий експерт наголосив на тому, що військове керівництво України під звільненням території тепер має на увазі повернення до кордонів 1991 року, а не 2014 року.

Потім від досвідченого військового прозвучало: "З тією кількістю техніки, яка зараз йде, заявлено та підтверджено, є ймовірність деокупації всієї України до нового року протягом трьох - трьох із чимось місяців. Є така ймовірність, є певна послідовність поставлених завдань, й оскільки цю можливість розглядає і російське керівництво (будь-яка війна - це математика), то ця математика показує, що росіяни за цей час втратять і велику кількість своїх солдатів, і техніки, і втратять ці окуповані території".


"Тому у них зараз ведеться потужна політична робота та тиск, щоб змусити наше політичне керівництво залишити їм хоча б Крим. Росіяни вже готові обміняти Херсонщину, Запоріжчину та Донбас на Крим", - відкрито заявив Роман Світан про те, на який компроміс готова йти влада РФ сьогодні.

Раніше Світан назвав вид зброї від США, яка зупинить ядерний шантаж Путіна.

Також Світан назвав населені пункти, які будуть звільнені найближчим часом.

Нагадаємо, Світан розповів, що чекає на угруповання ЗС РФ на Ізюмському напрямку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини