17 вересня 2022, 16:34

Черник попередив про можливий контрнаступ окупантів: "Думають, де вдарити"

Військовий експерт Петро Черник заявив, що відкидати ймовірність того, що армія РФ перейде у контрнаступ, не варто.

Черник попередив про можливий контрнаступ окупантів: "Думають, де вдарити"

В ефірі програми "ТСН" український військовий експерт озвучив своє припущення: влада РФ не залишає надій захопити якнайбільше територій нашої країни, і хоча ресурсів у них все менше, але шанси, що окупанти спробують перейти у контрнаступ, залишаються.

Інтерв'ю Петра Черника для програми "ТСН" можна переглянути на каналі YouTube.

Військовий експерт наголосив на тому, що великого потенціалу у ворога вже немає, але це не означає, що армія РФ не намагатиметься йти у наступ на вже відвойованих ЗСУ позиціях. Петро Черник вважає, що організувати операцію з контрнаступу, можливо невдалу, але вони можуть.

"Вони зараз справді міркують про те, де вдарити. На мій погляд, логічніше за все, що вони оберуть Донеччину, бо там у них найкраще збереглися логістика й особливо постачання боєприпасів. Чи можливий удар назад через Оскол під Харківщину? Теж можливий", - озвучив військовий експерт напрямки фронту, де ворог може спробувати контрнаступати, щоб повернути контроль над втраченими територіями.

За Херсонським напрямком Петро Черник сказав, що логістика порушена, запасів їжі та боєприпасів стає менше, а потім додав: "Противник ще не настільки виснажений, щоб ми могли констатувати, що є великі маси людей, які здаються у полон, або велика кількість загиблих, які обчислюються не сотнями, а тисячами".


Раніше Черник спрогнозував новий наступ РФ на Україну.

Тим часом Черник назвав недостатню складову для контрнаступу на Херсонщині.

Нагадаємо, Петро Черник перерахував етапи війни, які призведуть Україну до перемоги.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини