15 вересня 2022, 08:10

Промова Пригожина перед ув'язненими у РФ: в ISW озвучили головні тези

Євген Пригожин пішов шляхом Сталіна, коли тягне до армії ув'язнених, щоб уникнути соціальної напруженості у РФ.

Промова Пригожина перед ув'язненими у РФ: в ISW озвучили головні тези

Учора, 14 вересня, фінансист ПВК "Вагнер" Євген Пригожин виступив із промовою в одній із в'язниць Росії. Він почав вербувати солдатів до російської армії серед в'язнів, щоб уникнути соціальної напруженості та не вводити у країні загальну мобілізацію.

Сьогодні, 15 вересня, аналітики з Інституту вивчення війни озвучили головні тези щодо ситуації в Україні.

Увага була приділена і промові Пригожина в одній із в'язниць РФ, коли він, діючи сталінськими методами, намагається завербувати до лав ПВК "Вагнер" ув'язнених.

Він почав з того, що навів приклад 1 липня 2022 року, коли ув'язнені зіграли одну з важливих ролей у захоплені Вуглегірської ТЕЦ. При цьому він заявив, що для його армії потрібні лише штурмовики, які йдуть у перших лавах. Після шести місяців боїв в Україні він кожному обіцяє помилування.

Російські блогери впевнені, що саме Пригожин може бути наступним головою Міноборони РФ, особливо на тлі поразки російської армії на Харківщині. Російський воєнкор Максим Фомін, він же Владлен Татарський, стверджує, що зустрічався з Пригожиним і спілкувався з ним щодо ситуації на Харківщині. Не виключено, що Кремль робитиме ставку на фінансиста ПВК "Вагнер", оскільки він є довіреною особою Путіна та при цьому активно спілкується з блогерами та ЗМІ.

Ще варто відзначити такі тези: російська армія провела низку наземних операцій у районі Бахмута та південного заходу від Донецька. Фінансування добровольчих батальйонів створить фінансові проблеми для низки російських міст. Окупанти відключили мобільний Інтернет на Луганщині, щоб зберегти оперативну безпеку для РФ і краще контролювати інформаційне середовище.

Раніше аналітики з ISW озвучили причину, через яку окупанти завдали 7 ракетних ударів по гідротехнічній споруді у Кривому Розі.

Нагадаємо, на Херсонщині ЗСУ відбили штурм окупантів у районі Іванівки, а також знищив ворожий бомбардувальник.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини