9 вересня 2022, 11:33

На Харківщині в оперативному оточенні може опинитися 10 тисяч окупантів – росЗМІ

Угруповання російських військ від Куп'янська до околиць Слов'янська може потрапити в оточення.

На Харківщині в оперативному оточенні може опинитися 10 тисяч окупантів – росЗМІ

5 вересня українські захисники перейшли у контрнаступ на Харківському напрямку. Окупанти відступають із великими втратами. Втрата Балаклії не найстрашніше, що чекає на російську армію попереду. Опозиційні росЗМІ повідомляють, що в оперативному оточенні може бути близько 10 тисяч російських військовослужбовців.

Сьогодні, 9 вересня, журналісти "Медузи" вирішили скласти свою картину того, що наразі відбувається в Україні на Харківському напрямку. При цьому вони наголосили, що найстрашніше для російської армії попереду.

Окупанти не очікували, що за три дні ЗСУ пройдуть від 30 до 50 км від Чугуєва до Балаклії. Варто згадати, як більше двох місяців ворог не міг взяти Сєвєродонецьк, а розмови про взяття Сіверська можна почути від Міноборони РФ чи не щодня.

ЗСУ прорвали першу лінію оборони одразу на кількох ділянках фронту. Як завжди, в окопах були або мобілізовані з ОРДЛО, або резервісти з РФ.

ЗСУ взяли Вербівку практично без бою, оскільки всі російські війська терміново відійшли до Балаклії.

РосЗМІ не відкидають, що українські захисники взяли під свій контроль дорогу, що веде з Куп'янська до Ізюму. Тепер постачання російських військ на Донбасі здійснитиме дуже проблематично.

Під Балаклією окупанти залишили не лише знищену чи пошкоджену військову техніку, а й цілу, про що свідчать ролики та фото у соцмережах з боку ЗСУ.

Пропагандисти повідомляють, що українські військовослужбовці рухаються двома угрупованнями. Одна йде на Куп'янськ із боку Шевченкового. Друга вже вийшла до району Оскольського водосховища, що біля села Сенькове. Якщо ця інформація офіційно підтвердиться, то російське угруповання в Ізюмі буде відрізане від основних сил. Йдеться про 10 тисяч військовослужбовців.

Російські журналісти не знають, чи насправді у РФ є якийсь резерв для Харківського напряму. Майже всі вільні угруповання було перекинуто на Херсонщину.

РосЗМІ не відкидають, що російське командування вже втратило інтерес до Донбасу. Тепер Кремль хоче з усіх сил утримати Херсонщину.

Раніше у ГУР Міноборони України змогли перехопити телефонну розмову між окупантами, які розповіли про справжнє "пекло" на Харківському напрямку.

Нагадаємо, американські експерти з ISW не сумніваються, що протягом 72 годин Куп'янськ буде звільнено ЗСУ від російських окупантів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини