9 вересня 2022, 09:59

Українські морпіхи ліквідували на Херсонщині опорний пункт окупантів, кадри

Морпіхи із 36-ї бригади імені адмірала Михайла Білінського знищила на Херсонщині опорний пункт окупантів.

Українські морпіхи ліквідували на Херсонщині опорний пункт окупантів, кадри

У Міноборони РФ продовжують стверджувати, що немає жодного контрнаступу ЗСУ на Південнобузькому напрямку. Тим часом українські захисники продовжують знищити не лише склади з боєприпасами, а й опорні пункти ворога.

Напередодні у прес-службі 36-ї окремої бригади морської піхоти з'явився ролик, на якому мінометники знищують опорний пункт ворога на Херсонщині.

У пості сказано, що морпіхи зі 120-мм мінометів "денацифікували" взводний опорний пункт ворога. Російські війська залишили свої позиції та втекли з поля бою.

Варто зазначити, що морпіхи з 36-ї бригади ведуть бої з окупантами не лише на Херсонщині, а й на Донбасі. Лише за підсумками 6 вересня на цих двох напрямках морпіхи знищили САУ "Мста-С" та ліквідували 7 окупантів.

Вже через день, 7 вересня, на цих напрямках було знищено два танки, одна РСЗВ, п'ять гаубиць "Мста-С", дві пускові установки й одна радіолокаційна станція ЗРК "С-400".

Тож поки що у РФ говорять про те, що все під контролем, ЗСУ продовжують очищати українську землю від російського окупанта.

Раніше аналітики з ISW висловили впевненість, що протягом наступних 72 годин українські захисники звільнять Куп'янськ на Харківщині.

Нагадаємо, пропагандисти Кремля зізналися, що Україна не планувала нападати на РФ, але до захисту була готова.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини