9 вересня 2022, 09:38

ЗСУ готові звільнити Куп'янськ: в ISW озвучили успіхи української армії на Харківщині

ЗСУ зможуть протягом наступних 72 годин звільнити від російських військ Куп'янськ, вважають аналітики з Інституту вивчення війни.

ЗСУ готові звільнити Куп'янськ: в ISW озвучили успіхи української армії на Харківщині

6 вересня українські захисники перейшли у контрнаступ на Харківському напрямку. Протягом наступних трьох днів було звільнено від ворога до 400 км2 території України. Напередодні ворог утік із Балаклії, і на черзі Куп'янськ.

Саме у Куп'янську знаходиться так званий центр колаборантів, які відповідають за Харківську область. Проте українські захисники можуть звільнити його протягом трьох днів, вважають аналітики з Інституту вивчення війни.

Напередодні пропагандисти повідомили, що нібито вся "влада" Куп'янська бігла на північ області. Це й не дивно, оскільки цей населений пункт є наступним, куди прийдуть ЗСУ.

Куп'янськ – це тилове та важливе місто у Харківській області для окупантів, через яке проходить доставка озброєння та живої сили противника на Донбас. Варто зазначити, що у Куп'янську знаходиться великий залізничний вузол.

ЗСУ знаходяться всього за 20 км від цього міста.

Американські експерти визнають, що Куп'янськ для РФ набагато важливіший, ніж Балаклія. При цьому вони не сумніваються, що ЗСУ звільнять це місто протягом 72 годин.

Найцікавіше те, що у Міноборони РФ продовжують стверджувати, нібито Балаклія перебуває під контролем російських військ, а контрнаступ ЗСУ "захлинувся".

Вдалі бої на Харківському напрямку створюють "тріщину" між росЗМІ та російським командуванням, яке заперечує явні речі. Востаннє Міноборони РФ так напружувалося у травні, коли ЗСУ знищили переправу російської армії ву районі Білогорівки на Луганщині.

Не виключено, що незабаром ми почуємо, нібито російська армія не здала Балаклею, а це був "жест доброї волі".

Окупанти провели низку наземних атак на Донбасі. А на Херсонському напрямку ЗСУ продовжують знищувати логістику ворога та склади з боєприпасами.

Колаборанти та нова влада намагаються посилити фільтраційні заходи на захоплених територіях.

Раніше бойовик Ходаковський визнав, що Україна не планувала у лютому нападати на РФ.

Нагадаємо, у руках українських бійців під Балаклією опинилося одразу чотири цілі установки "Мста-С", які окупанти кинули у лісі, рятуючись втечею.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини