8 вересня 2022, 11:29

Для російських військових в Ізюмі намічається м'ясорубка – росЗМІ б'ють на сполох

Полеглий Ізюм відкриє прямий шлях ЗСУ на звільнення Луганської області, а також створює загрозу російським військам вже і на території РФ.

Для російських військових в Ізюмі намічається м'ясорубка – росЗМІ б'ють на сполох

Російські ЗМІ та воїнкори заявляють про катастрофу для російського угруповання в районі Ізюма, "проспав" контрнаступ ЗСУ. Український журналіст Роман Цимбалюк у своєму телеграм-каналі звернув увагу на матеріал у російській Readovka.

Видання опублікувало мапу, яка показує, що українські війська напередодні у вівторок, 6 вересня, завдали одночасно чотирьох ударів.

"Ще два дні тому всі російські пропагандисти репостили "Жодної паніки немає", замість того щоб попередити про небезпеку для російських солдатів, яких кинули фактично на забій у Балаклії. А тепер у головних сил Західного військового округу ЗС РФ, зосереджених у районі Ізюма, дуже погані шанси вижити не тільки як для військового підрозділу - взагалі залишитися живими у величезній кривавій м'ясорубці, яка намічається в Ізюмі", - зазначає Цимбалюк.

За його словами, полеглий Ізюм відкриє прямий шлях ЗСУ на звільнення Луганської області, а також створює загрозу російським військам на території РФ.

"Крім того, є дуже ймовірним удар безпосередньо по території Росії з боку Харківської агломерації, де вже зосереджено величезну кількість підрозділів ЗСУ: загальноармійські частини, тероборона, Нацгвардія, добробати, сили спецоперацій тощо. І це за дві години їзди від Бєлгорода! Відхід російських військ углиб території Росії збільшить зону покриття ударів української артилерії по російській території.

Паніки немає! Але боятися вже час починати", - наголосив журналіст.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що ЗСУ, наближаючись до Балаклії, позбавили Нову Гусарівку від окупантів і прапора СРСР.

Ми також писали, що ЗСУ розбили самарський СОБР під Балаклією – у росіян багато загиблих і потрапили у полон.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини