8 вересня 2022, 09:22

"Вони стрибали у річку", – Березовець розповів про ганебну втечу російських десантників під Балаклією

Тарас Березовець став очевидцем безславної втечі російської повітряно-десантної дивізії, яка поспіхом забула не лише зброю, а й прапоhttps://savefrom.net/р, що з давніх-давен вважається найбільшою ганьбою під час війни.

"Вони стрибали у річку", – Березовець розповів про ганебну втечу російських десантників під Балаклією

Політолог та офіцер Першої окремої бригади спеціального призначення ім. Івана Богуна Тарас Березовець детально розповів про те, як російські окупанти кинули позицію "Москва" у селі Нова Гусарівка, що за 12 кілометрів від Балаклії. "Воїни нашого батальйону спеціального призначення "Дике поле" захопили там прапор 150-ї ордена Кутузова Ідрицької дивізії. Це репліка прапора перемоги, встановленого у 1945 році над Рейхстагом. Наші бійці зняли його з флагштока.

Вони (окупанти – ред.) так тікали, що залишили все своє", повідомив військовослужбовець в ефірі телеканалу "Прямий".

Під час бесіди Березовець зазначив, що, окрім прапора, на позиції були також тапки, зубна паста, гелі для волосся та інші предмети гігієни. А ще тельники! "Це ж була десантура, легендарні російські десантники, ВДВ! – наголосив офіцер. – Вони залишили нам свою зброю: "Фаготи", надсекретні РЕБи, купу снарядів для гармат, багато мін і патронів, одним словом, залишили дуже багато".

Потім Березовець нагадав про правило, яке існує з часів Стародавнього Риму: якщо військова одиниця втратила свій бойовий прапор, вона має бути розформована. "І оскільки вони "прогуляли" свій прапор, вони мають бути розформовані, причому із ганьбою", – сказав український військовослужбовець.

Також Тарас Березовець заявив, що бригаді вдалося зняти на відео всю цю ганебну історію та порівняв втечу російських десантників зі сценою з одного легендарного радянського фільму. "Коли тигри виривалися з клітин, пам'ятайте, як там бігали члени команди? Це теж був приблизно такий "Смугастий рейс", тим більше вони теж смугасті, це ж вдвшники. Вони стрибали у річку Сіверський Донець. Вони кинули все: зброя, прапор, свою честь і пливли через річку. І наш коптер усе це зняв. Епічне відео. Це цікаво буде подивитися".

Нагадаємо, Тарас Березовець звернувся до Путіна після його чергової ганьби: "Все, ти посміховисько".

Раніше Тарас Березовець наголосив, що російські чиновники таємно вивозять родини із Криму.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини