8 вересня 2022, 08:03

”Котел доведеться приміряти росіянам на собі”, – Арестович про події на Харківщині

ЗСУ активно розвивають другий фронт на Харківщині, про що активно обговорюють у російських пабликах.

”Котел доведеться приміряти росіянам на собі”, – Арестович про події на Харківщині

Вже другий день поспіль українські захисники ведуть активний контрнаступ на Харківському напрямку. У Міноборони України поки не називають населені пункти, звільнені ЗСУ, але у росЗМІ справжнісінька паніка.

Учора, 7 вересня, у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним радник глави Офісу президента України поділився останніми новинами з Харківщини, інформує "Україна 365".

Арестович підкреслив, якщо уважно вивчити російські паблики, то те, що відбувається на Харківському напряміку, можна охарактеризувати словами "катастрофа, що насувається".

Проте, незважаючи на росЗМІ, вже зрозуміло, що українські захисники ведуть контрнаступ не лише на Херсонщині, а й на сході країни.

Арестович наголосив, якщо вірити інформації, яку публікують російські пропагандисти, окупанти на Ізюмському напряміку опинилися в оперативному оточенні. Оточено все: військова техніка, штаб і генерали.

Радник вирішив не побоятися цього слова та заявив, що на Харківщині для окупантів українські захисники влаштували справжнісінький "котел".

Згадав радник і пропагандистів, як змінювалась їхня думка про Україну, починаючи з моменту вторгнення. Висміяв Арестович і Путіна, який у кожному інтерв'ю згадує "підступний Захід", "злісну НАТО" та "героїчний СОБР", який вирішив не здаватися та битися до останнього на Харківському напрямку.

Арестович знову звернувся до російських військових кореспондентів, які стверджують, що у Балаклії стоять СОБРівці із Самари та Башкирії, які "не здаються". Однак тепер окупантам доведеться згадати слово "котел" і відповісти за анексію Криму та серпневі події 2014 року під Іловайськом.

Раніше ми повідомляли, що 7 вересня ЗСУ звільнили Нову Гусарівку на Харківщині. Незабаром окупанти у Балаклії можуть опинитися у повному оточенні.

Нагадаємо, генерал Ягун розкрив хитрий план Генштабу ЗСУ, коли вони щодня говорили про те, що завдання №1 – визволення Херсонщини.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини