7 вересня 2022, 10:13

"У ЗСУ є 6–8 тижнів…” – Селезньов про активні наступальні дії на позиції ворога

На сьогоднішній день у розпорядженні ЗСУ залишилося від 6 до 8 тижнів, коли вони можуть проводити активні наступальні дії на позиції ворога.

"У ЗСУ є 6–8 тижнів…” – Селезньов про активні наступальні дії на позиції ворога

А вже наприкінці жовтня – на початку листопада розпочнуться не лише холоди, а й сезон дощів. Такі погодні умови ускладнять просування важкої військової техніки.

Учора, 6 вересня, підполковник ЗСУ Владислав Селезньов дав інтерв'ю ресурсу "Обозреватель", в якому озвучив ідеальний час для проведення контрнаступних дій з боку ЗСУ.

Ближче до зими активні бойові дії можуть зійти нанівець, проте багато роботи буде у розвідників, артилеристів і авіації.

Протягом найближчих 6-8 тижнів українські захисники можуть максимально задіяти у наступальній операції всю наявну бронетехніку. Однак, коли підуть дощі, бруд і сльота не дозволять техніці дуже швидко просуватися територією України.

Селезньов також заявив, що на зиму ЗСУ необхідно близько 200 тисяч комплектів зимової форми. Відомо, що частину буде пошито в Україні на замовлення Міноборони, а частину передадуть партнери по "Рамштайну".

При цьому великі проблеми із зимовою формою можуть виникнути в окупантів. Як приклад підполковник згадав ситуацію влітку, коли російські війська навіть не переодяглися у відповідну форму, а воювали ще в осінньо-весняній.

Раніше ми повідомляли, що західні експерти оцінили контрнаступ ЗСУ на Харківському напрямку, заявивши, що російське командування виявилося до нього не готовим.

Нагадаємо, що на Миколаївщині російські солдати почали розкидати туалетний папір з інструкцією для ЗСУ, пропонуючи їм здатися.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини