6 вересня 2022, 10:13

ЗСУ "приземлили" черговий Ка-52 та збили п'ять високоточних ракет

Рано-вранці ЗСУ змогли не лише збити п'ять ракет класу "Х-101", а й "приземлити" черговий ворожий ударний вертоліт "Ка-52".

ЗСУ "приземлили" черговий Ка-52 та збили п'ять високоточних ракет

Сьогоднішній ранок для зенітників ЗСУ розпочався із серії повітряних тривог по всій території України, окрім окупованого Криму. З акваторії Каспійського моря ворожий літак "Ту-95МС" випустив по Україні 6 ракет класу "Х-101".

У прес-службі ЗС ЗСУ повідомили, що 6 вересня о 8:00 на півдні та сході України зенітники відпрацювали майже "на відмінно", коли збили п'ять із 6 ракет "Х-101", випущених з акваторії Каспійського моря.

Юрій Ігнат підкреслив, що результатом дуже задоволений, тим більше, що були збиті не лише ракети, а й знищено ворожий гелікоптер "Ка-52". При цьому невідомо, про який гелікоптер йдеться: напередодні стало відомо, що на Миколаївщині українські зенітники також приземлили Ка-52.

Під час повітряної тривоги в Україні голова Криворізької ВА Вілкул повідомив про вибухи на території міста. Відомо, що на місці ракетного удару почалася пожежа. Більш детальної інформації поки немає.

Раніше військовий експерт Жданов озвучив два сценарії закінчення війни в Україні, назвавши терміни.

Нагадаємо, станом на 6 вересня кількість ліквідованих в Україні російських військовослужбовців перевищила позначку 50 тисяч.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини