Українські захисники опублікували кадри з Херсонщини із розгромленими позиціями ворога
ЗСУ продовжують бої на Південнобузькому напрямі з метою звільнення регіону від російських окупантів.

Сьогодні, 5 вересня, у Мережі з'явилися нові кадри із Херсонщини, на яких можна побачити ворожі бліндажі, замінований труп окупанта та цілу БМП.
У Мережі показані кадри з передовою, які містять ненормативну лексику та кадри 18+.
Український захисник показав бліндажі, які знаходилися на полях у посадці. Їх було кілька. Прямим наведенням українські артилеристи знищили так званий польовий шпиталь. Його повністю рознесло.
Неподалік окупанти викопали яму, куди сховали БМП. Вони так швидко бігли зі своєї позиції, що не лише залишили бойову машину, яка повністю ціла, а й труп свого товариша.
Український воїн заявив, що, швидше за все, труп замінований. Також на позиції було знайдено цілий генератор.
Росіяни своїх не кидають – вони їх просто мінують.
Напередодні президент України заявив, що на Південнобузькому напрямку ЗСУ звільнили від окупантів одразу два населені пункти.
Раніше український журналіст Цимбалюк озвучив прізвища трьох топових путінських генералів, яких звільнили через негативний результат щодо "спецоперації" в Україні.
Нагадаємо, окупанти на Херсонщині заборонили місцевому населенню перетинати річку Дніпро як за допомогою плавзасобів, так і мостами.
Останні новини
Шейтельман пояснив, чому громадян Росії не доведеться "перевиховувати" тим, хто прийде після Путіна
22:32Бутусов назвав того, хто стане міністром оборони України, та пояснив, чому інакше не може бути
18:23У Z-середовищі визнали провал кадрової політики Кремля: "Там Мадяр і Драпатий – у нас Герасимов"
16:40Галлямов "показав" справжнього Путіна і назвав кроки, на які він не піде навіть під страхом смерті
16:22Алла Пугачова спростувала чутки та розкрила подробиці важкої травми: "Не думала, що взагалі встану"
16:19