3 вересня 2022, 16:45

Черник спрогнозував новий наступ РФ на Україну: "Вони не приймуть просто так..."

Військовий експерт Петро Черник відповів на запитання, чи можливий повторний наступ військ РФ на територію України.

Черник спрогнозував новий наступ РФ на Україну: "Вони не приймуть просто так..."

Ведуча "5 каналу" запитала свого гостя, чи не відмовився ворог від своїх цілей по Україні та чи можливий новий наступ. Петро Черник впевнено заявив, що влада Росії не може дозволити собі програти у війні, тому кине всі сили та кошти, намагаючись утримати раніше захоплені території.

Інтерв'ю Петра Черника для "5 каналу" можна переглянути на YouTube.

"Нам потрібно розуміти, наскільки українське питання фундаментальне для московського імперіалізму", - з цієї фрази розпочав свою відповідь на питання телеведучої військовий експерт, після чого навів приклади з історії, коли Україна змушена була пережити криваві події та голодомор, відстоюючи своє право на незалежність.

Петро Черник пояснив, що главою Кремля рухає бажання знищити українську націю, як це намагалися зробити до нього інші тирани: "Це дуже добре розуміє Путін, тому й розпочав цю війну. Для нього Українська держава неприйнятна у принципі. Якщо виходити з таких міркувань, то абсолютно логічним здається, що вони готуватимуть черговий наступ. Вони не приймуть просто так програш в Україні. Програш в Україні - неминуча смерть самого Путіна, і РФ неодмінно стане на шлях свого розвалу".

"Якщо так дивитися на цей процес, то треба розуміти, що вогневе протистояння наростатиме та нам потрібно до цього готуватися", - резюмував військовий експерт.


Раніше Петро Черник розповів, коли розпочнеться фінальна фаза війни.

Також Черник назвав недостатню складову для контрнаступу на Херсонщині.

Нагадаємо, Петро Черник перерахував етапи війни, які призведуть Україну до перемоги.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини