3 вересня 2022, 13:34

"Всім кришка", – Арестович ефектно потролив угруповання ЗС РФ, що застрягло у "котлі" у Херсоні

Олексій Арестович уривком із радянського фільму проілюстрував жалюгідне становище російського військового угруповання, яке застрягло на правому березі Дніпра.

"Всім кришка", – Арестович ефектно потролив угруповання ЗС РФ, що застрягло у "котлі" у Херсоні

Радник Офісу президента України Олексій Арестович ефектно потролив російських окупантів, які потрапили до котла у Херсонській області.

Він опублікував 3 вересня у Facebook ролик, який красномовно описує незавидне становище окупантів.

Арестович оприлюднив уривок відомого радянського фільму "Свій серед чужих, чужий серед своїх", 1974 року випуску, в якому одну з головних ролей виконав нині затятий путініст Микита Міхалков.

"Кришка! Якщо нас до річки притиснуть, то всім кришка!" – говорив у фільмі герой Міхалкова.

Арештович, коментуючи уривок, припустив, що саме такі промови та настрої сьогодні у російському штабі, що застряг під Херсоном.

Зазначимо, що, за попередніми даними, на правобережній частині Херсонщини Росія сьогодні сконцентрувала угруповання загальною чисельністю приблизно 25 тисяч осіб. Фактично Москва загнала своїх солдатів сама у котел у відчайдушній надії утримати під своїм контролем єдиний обласний центр України, який вдалося захопити з 24 лютого.

ВСУ вже розгромили три ключові мости через Дніпро, закривши пастку. Російське угруповання втратило шляхи постачання та відступу. Ситуація для нього катастрофічне та потенційно загрожує грандіозним розгромом при контрнаступі ЗСУ.

Раніше Арестович анонсував новини на Південному фронті, які "приємно здивують" українців.

Ми також писали, що солдати РФ підняли білий прапор під Херсоном: факт капітуляції зняв на відео дрон ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини