1 вересня 2022, 11:54

“Щоб поставити український прапор у Херсоні та зберегти армію”, – Арестович про особливості боїв на Півдні

Операція на Півдні України відбувається згідно з планом, а контрнаступ не провалився та не забуксував, пояснив Олексій Арестович.

“Щоб поставити український прапор у Херсоні та зберегти армію”, – Арестович про особливості боїв на Півдні

Учора, 31 серпня, радник глави Офісу президента України поділився деталями операції зі звільнення Херсону від російських військ.

У прямому ефірі у програмі Марка Фейгіна Арестович розповів, що операція на Півдні України триває згідно з планом. Головне завдання ЗСУ на сьогодні – знищення всіх ворожих складів із боєприпасами, інформує "Україна 365".

Українські захисники планомірно знищують командні пункти ворога, військову техніку, системи ППО та склади з боєприпасами та паливом. Головне завдання – порушити логістику окупантів.

Щоб без великих втрат знову поставити прапор України над будинком Херсонської ОДА, ЗСУ необхідно повністю залишити окупантів без зброї. Швидкої перемоги не буде, заявив Арестович. У Міноборони України спочатку було обрано шлях повного "перемелювання путінської армії". Попереду ще багато роботи.

29 серпня ЗСУ розпочали повномасштабний наступ на ворога на Півдні України. У Міноборони країни попросили інформаційну тишу, щоб ворог не володів повною інформацією на фронті.

При цьому журналісти CNN повідомили про те, що першого ж дня контрнаступу ВСУ звільнили від ворога відразу чотири населені пункти.

Раніше ми повідомляли, що 31 серпня українські артилеристи знищили понтонний міст окупантів у районі Дар'ївки на Херсонщині.

Нагадаємо, військовий експерт Самусь вважає, що російські війська на правому березі Дніпра залишились без підкріплення. Покинути цей берег вони зможуть, лише залишивши у степах Херсонщину всю свою військову техніку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини