1 вересня 2022, 07:20

Жданов назвав варіанти закінчення активної фази війни: "Далі треба буде..."

Військовий експерт Олег Жданов озвучив послідовність кроків, які потрібно буде виконати Україні для повної перемоги.

Жданов назвав варіанти закінчення активної фази війни: "Далі треба буде..."

Полковник запасу ЗСУ Олег Жданов припустив, як саме треба закінчити війну, щоб вона більше не повторилася, озвучивши свій сценарій подій. Військовий експерт переконаний, що просто вийти на кордони із Росією – це лише проміжний етап, а не повна перемога над ворогом.

Інтерв'ю Олега Жданова для "24 каналу" можна переглянути на YouTube.

"Зараз забули це формулювання, а я б це формулювання не знімав би з порядку денного, коли ми говоримо: закінчити активну фазу війни. Активну фазу війни, на мій погляд, буде закінчено саме виходом наших Збройних сил на кордон 1991 року, а далі треба ухвалюватиме політичне рішення", - з цього пояснення почав свою розповідь Олег Жданов.

Військовий експерт пояснив, що Україна не одна вирішуватиме, як діяти далі, а з огляду на думку країн-партнерів. Основних варіантів лише два: якщо залишитися на кордоні з РФ, то конфлікт, що тліє, триватиме довго. 

Більш ефективний спосіб вирішення проблеми - створити буферну зону на території Росії: Але це все відбудеться за однієї умови, якщо Путін на момент нашого виходу на кордон продовжуватиме керувати РФ".

Як альтернативу остаточної перемоги над ворогом: за умови, що відбудеться зміна влади у РФ, тоді можна буде шукати дипломатичні шляхи вирішення військового конфлікту. Цей шлях військовий експерт вважає за ідеальний для України.


Раніше Жданов впевнено відповів, чи війна може тривати кілька років.

Також Жданов назвав військову подію, яка покладе край планам Путіна.

Нагадаємо, Жданов розповів, як ЗСУ звільнятимуть півострів від армії РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Алина Романенко

Останні новини