31 серпня 2022, 08:36

Позиційні бої та масова нічна втеча псевдочиновників із Криму: що відбувається в Україні

Повсюдно ЗСУ здійснюють точкову вогневу поразку об'єктів, які дозволяють ворогу своєчасно поповнювати запас боєприпасів.

Позиційні бої та масова нічна втеча псевдочиновників із Криму: що відбувається в Україні

Про те, як справи в Україні, яка 7-й місяць протистоїть злочинній країні-агресору РФ, розповів екснардеп Борислав Береза в Тelegram.

Він зазначив, що ця інформація узгоджена та дозволена до оприлюднення.

На Курахівському напрямку ведуться позиційні бої, продовжуються адресні вогневі удари та маневри з метою завоювання переваги у секторі та попередження резервів противника, що готуються до наступу. Найгарячішим було у районах населених пунктів Піски та Кодема.

Також триває створення переваги у силах і засобах, необхідних для звільнення території АР Крим. Здійснюється комплекс заходів щодо збирання інформації та забезпечення евакуації цивільного населення з території Криму відповідно до завдань, визначених президентом України.

Технічними засобами фіксується максимальна активність з евакуації автомобілів із документами та сім'ями місцевих псевдочиновників у нічний час через міст із АР Крим до РФ. На сьогоднішній день це єдиний евакуаційний коридор, який використовується окупантами. Авіація для евакуації поки що не використовується.

На Херсонському напрямку продовжуються позиційні бої. Здійснюється тотальна вогнева поразка об'єктів, які не дозволяють ворогові своєчасно поповнювати запас боєприпасів, створювати понтони переправи, нарощувати угруповання військ, а також здійснювати безперервне керування військовими частинами та підрозділами. Продовжуються вдалі знищення штабів і складів противника.

Раніше в ОК "Південь" повідомили, що ЗСУ ліквідували понад 117 окупантів і завдали ударів по чотирьох мостах на Херсонщині.

Як писав Діалог.UA, окупанти закрили Кримський міст, а у Херсоні понад годину чути стрілянину.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!


Автор: Марина Журавлева

Останні новини