30 серпня 2022, 22:05

​"Мости все: ні в'їхати, ні виїхати!" – окупант РФ, який сидить на Херсонщині, поскаржився дружині, перехоплення

Російське угруповання на правому березі Дніпра на Херсонщині опинилося у пастці, шляхи до відступу відрізані.

​"Мости все: ні в'їхати, ні виїхати!" – окупант РФ, який сидить на Херсонщині, поскаржився дружині, перехоплення

Головне управління розвідки Міноборони України (ГУР МО) опублікувало перехоплення цікавої телефонної розмови російського окупанта, який потрапив у пастку на Херсонщині. Він поскаржився дружині, що всі шляхи відступу відрізані.

Ролик розвідники опублікували у Telegram увечері 30 серпня.

У розмові військовий повідомляє дружині, що ЗСУ знищили всі мости, через які російська армія могла втекти у бік Криму. Постачання окупаційного угруповання РФ на правому березі Дніпра практично повністю зупинено.

"Мости все раз**бали (розбили - ред.)! Все! Тепер ні в'їхати, ні виїхати не можна! Там чогось придумують, і всі відпустки зупинилися. Всі пересування по нулях. Все!" - заявив окупант.

Дружина у відповідь спробувала переказати повідомлення кремлівської пропаганди про те, що мости нібито вже відновили. Однак чоловік її різко перебив: "Ні**я не відновили! Навпіл розвалився і впав у річку".

У цій телефонній розмові дружина також повідомила окупанта, що була на зборах їхньої військової частини. Там дружинам і матерям військових повідомили, що ротації не буде, оскільки "багато хлопців не повертаються на фронт після відпочинку.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що виведення з експлуатації мостів на Херсонщині відрізало угруповання росіян від підкріплення.

Ми також писали, що у Херсоні найпотужніший "приліт" - вогняний "гриб" помічений на Антонівському мості.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини