30 серпня 2022, 20:02

Виведення з експлуатації мостів на Херсонщині відрізало угруповання росіян від підкріплення – голова ОВА

ЗСУ підготували плацдарм для наступу на Херсонщині – великі мости виведені з ладу.

Виведення з експлуатації мостів на Херсонщині відрізало угруповання росіян від підкріплення – голова ОВА

Високоточними ударами їм вдалося відрізати ворогові шляхи постачання техніки, озброєння та живої сили безпосередньо з окупованого Криму. Інформацією поділився голова ОВА Ярослав Янушевич на своєму ТГ-каналі.

"Завдано ударів по пунктах керування та скупчення озброєння та техніки, розміщених ворогом у Херсонській області. Також підтверджують і той факт, що високоточними ударами виведені з ладу всі великі мости. Експлуатація Антонівського та Новокаховського мостів на сьогодні технічно неможлива. Завдяки цим успішним діям вдалося досягти поставленого завдання – відрізати ворога від підтримки з боку території Криму й окупованої лівобережної частини Херсонщини", - йдеться у заяві.

Якушевич наголосив, що зараз важливо зберігати спокій, при цьому не заважати роботі ЗСУ.

"Потік інформації великий, вона надходить із різних джерел, але найкраще, що можна зробити зараз, поводитися максимально тихо, щоб не завдати шкоди", - додав чиновник.

Раніше повідомлялося, що гауляйтер Стремоусов, який віщає про відсутність будь-яких успіхів ЗСУ, зробив чергове пропагандистське звернення, але вже з Воронежа.

Також відомо, що у Запорізькій області було знищено колаборанта Івана Сушка.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини