24 серпня 2022, 09:56

Українські артилеристи знищили на Херсонщині командний пункт 56-ї бригади ЗС РФ

ЗСУ знищили командний пункт 56-ї бригади ЗС РФ, що знаходився на території окупованої Херсонщини.

Українські артилеристи знищили на Херсонщині командний пункт 56-ї бригади ЗС РФ

Внаслідок прицільного удару з боку ЗСУ було пошкоджено не лише Антонівський міст, а й знищено командний пункт 56-ї бригади РФ. Загинули всі, хто на той момент там перебував, включаючи замполіта та заступника по тилу.

Сьогодні, 24 серпня, у прес-службі ГУР Міноборони України виклали до Мережі перехоплену телефонну розмову між двома окупантами. Йшлося у ньому про Антонівський міст і про ситуацію на Херсонщині.

22 серпня близько 12:45 українські артилеристи завдали чергового прицільного удару по Антонівському мосту. У результаті у ньому з'явилися нові пробоїни, хоч його ще можна експлуатувати. Один із окупантів займається тим, що мостом перевозить поранених з одного берега на інший.

При цьому він також зізнався, що деякі ракети потрапили до командного пункту 56-ї бригади. Загинуло багато рашистів, які на той момент перебували у штабі, включаючи замполіта.

Другий окупант поскаржився на те, що поїхав воювати в Україну виключно заради грошей, проте їх він досі не побачив.

Відомо, що 22 серпня удару з боку ЗСУ було завдано по Антонівському та Каховському мостах. Місцеві жителі повідомляють, що Антонівським можуть їздити тільки легкові автомобілі, а от Каховським можуть і автобуси.

Раніше у Мережі з'явилися кадри моменту удару по Антонівському мостом, де видно і вибухи.

Нагадаємо, у момент удару по Антонівському мосту по ньому просувалися російські вантажівки зі снарядами та боєприпасами.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини