22 серпня 2022, 12:22

"У них суїцидальні нахили", – військовий командир Вишебаба розповів, як поводяться окупанти на фронті

Військовий командир Павло Вишебаба зазначив, що російські солдати на передовій постійно пиячать, а також абсолютно не цінують життя як таке.

"У них суїцидальні нахили", – військовий командир Вишебаба розповів, як поводяться окупанти на фронті

Командир відділення 68-ї єгерської бригади ЗСУ, поет й еко-активіст Павло Вишебаба дав інтерв'ю Алесі Бацман, у якому розповів про військові будні на передовій, а також дав коротку характеристику ворогам. За його словами, в очі впадає те, що росіяни постійно "бухають".

"Тобто вони постійно "бухають" на передовій?" – уточнила журналістка.

"Так, інакше вони не можуть. Ми знаємо навіть, що коли велике свято, наприклад, якесь радянське, то вони точно будуть набухані та нічого серйозного не станеться. У них це вважається нормою", – сказав боєць.

Потім він додав, що серед українських військових, на щастя, такого немає. Наші люди таки розуміють, що це небезпечно, і цінують свої життя.

Також, за словами Вишебаби, окупанти керуються якоюсь дивною філософією: вони зовсім не цінують ні своїх, ні чужих життів.

"У них якісь суїцидальні нахили. Дивно, я не можу це пояснити", – зазначив командир.

Але найгірше те, що вони нелюди, додав він. Наприклад, останній випадок, який українські солдати побачили у біноклі, коли бабуся йшла вулицею, а рашисти її просто розстріляли. "Це абсолютно не піддається якомусь аналізу, що там у них у головах: чи справді вже стільки алкоголю спонукає їх до насильства, чи ще щось. Я не можу цього зрозуміти", – зізнався український військовий.

Крім того, Вишебаба наголосив, що серед російських полонених дуже мало представників слов'янських народів.

Нагадаємо, боєць Сергій Лещенко розповів, як воюють росіяни: "Вони створили собі імідж..."

Раніше Алеся Бацман озвучила справжню причину лютості російських окупантів по відношенню до мирного населення України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини