17 серпня 2022, 10:01

РФ перекидає чеченців до Херсонської області: в ISW розкрили, навіщо

План військового злочинця Володимира Путіна не змінився: він також прагне захопити більшу частину України та повалити Зеленського, але тепер робить це приховано.

РФ перекидає чеченців до Херсонської області: в ISW розкрили, навіщо

Кремлівський диктатор вже публічно не заявляє про "денацифікацію" та "демілітаризацію" України, проте це зовсім не означає, що він відмовився від задуманого на момент вторгнення.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Російський ворог активізував наступальні операції навколо Бахмута, поблизу Авдіївки та на південний захід від Донецька, а також здійснював наступальні операції на півночі та північному заході Херсонщини. Успіхом маневри окупантів не увінчалися.

Також стало відомо, що чеченські підрозділи перекидають у Херсонську область. Як відзначають аналітики ISW, чеченці потрібні на цьому напрямку як загороджувальні загони для затримання російських військових-дезертирів: бойовий дух загарбників там падає з кожним новим ударом ЗСУ.

Крім того, напередодні серйозно було порушено логістику між Кримом і материковою частиною України. Вибухи на російському складі боєприпасів і трансформаторній підстанції у Джанкойському районі серйозно порушили постачання окупантів, зокрема у Запоріжжі.

Нагадаємо, зйомки ролика "кадировців" в окопі обірвав мінометний вогонь від ЗСУ. Під час вибуху загинули всі.

Повідомлялося, що армія Путіна готується тікати із Херсона. Михайло Подоляк вказав на ключовий доказ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини