16 серпня 2022, 07:17

Жданов назвав єдиний напрямок, де ЗСУ доведеться відійти на нові рубежі: "Це не критично"

Військовий експерт Олег Жданов назвав населений пункт на Сході України, де ворогові вдалося прорвати оборону ЗСУ.

Жданов назвав єдиний напрямок, де ЗСУ доведеться відійти на нові рубежі: "Це не критично"

Полковник ЗСУ запасу відверто заявив, що на Східному фронті окупанти змогли досягти певного успіху, внаслідок чого ЗСУ будуть змушені відійти на нові рубежі, але ситуацію, що склалася, військовий експерт не вважає чимось критичним.

Інтерв'ю Олега Жданова для "24 каналу" можна переглянути на YouTube.

"Справа у тому, що втрата Пісок - це прорив нашої оборони, тієї міцної, яка простояла майже 6 місяців з першого дня масованого вторгнення російських військ. Для них це певний успіх, і вони спробують його розвинути. Недарма вони туди кинули наймотивованіших найманців, щоб вирішити цю проблему", - детально розповів про ситуацію, що склалася на східній лінії фронту, відомий військовий експерт.

Після цього Олег Жданов поспішив додати: "Я думаю, що це не критично для Збройних сил України. Єдине, що нам доведеться відійти на нові рубежі оборони".

Телеведучий уточнив, чи вдається ворогові прориватися одразу на кількох напрямках. На це досвідчений військовий відповів негативно, наголосивши на тому, що єдине місце, де російські загарбники змогли прорвати оборону ЗСУ, це Піски: "Там Бахмутський напрямок вони ще просувають".

Раніше Жданов відкрив плани окупантів на День Незалежності України 24 серпня.

Також Жданов розповів, чи наступатимуть окупанти на Миколаїв і Одесу.

Нагадаємо, Жданов назвав "останній аргумент" Кремля у війні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини