15 серпня 2022, 07:56

Романенко розповів про "сучасний підхід" ЗСУ до звільнення Херсонщини: "Не наступ..."

Генерал-лейтенант ЗСУ запасу Ігор Романенко розповів про особливості стратегії ЗСУ на Південному напрямку.

Романенко розповів про "сучасний підхід" ЗСУ до звільнення Херсонщини: "Не наступ..."

Військовий експерт Ігор Романенко розповів про дії Збройних сил України на Херсонському напрямку, які наближають момент визволення області від окупантів. На думку досвідченого військового, саме таку стратегію можна вважати найбільш ефективною у цьому випадку.

Інтерв'ю Ігоря Романенка для "24 каналу" можна переглянути на YouTube.

Військовий експерт поділився інформацією про вимушені дії окупантів в умовах порушеної логістики: "У них невеликий вибір з погляду керівництва всіма процесами (забезпечення та у цілому ведення бойових дій). Або керівництво залишається на цьому плацдармі, по якому завдаються наші потужні удари, і вони можуть втратити це керівництво, або вони перевели (як вони вже це зробили) на лівий берег. Але таким чином можна буде фактично керувати лише засобами зв'язку, хоча по центрах зв'язку ми те ж таки наносимо удари, тому їхнє керування різко погіршилося".

Генерал Ігор Романенко розкрив особливості стратегії ЗСУ на Херсонщині: "У нас підхід такого сучасного плану, не наступ і проведення атакувальних дій, а виснаження противника до рівня, коли він сам (бачите, керівництво вже перевели на лівий берег), а потім, можливо, доведеться їм робити наступний крок доброї волі (ми пам'ятаємо, як вони це робили на півночі нашої країни, як вони це робили з острова Зміїний). Така сама тут є перспектива".


Раніше генерал Романенко зазначив, де розпочнеться третя фаза війни в Україні.

Тим часом генерал Романенко розтлумачив нові плани Кремля в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини