13 серпня 2022, 18:59

У МВС передбачили найгарячішу точку на фронті: РФ перекинула туди 90% десанту

Південь найближчим часом буде найгарячішою точкою на фронті, вважають у МВС України.

У МВС передбачили найгарячішу точку на фронті: РФ перекинула туди 90% десанту

Росія перекинула на Південь 90% своїх десантно-штурмових військ. Не виключено, що ворог намагатиметься здійснити новий наступ із метою захоплення всієї території Херсонської області до проведення так званого "референдуму", який окупанти готують на вересень.

Про це розповів радник глави МВС України Ростислав Смирнов в ефірі національного телемарафону.

За словами співрозмовника, найближчим часом південна ділянка фронту стане найгарячішою точкою у війні з російськими окупантами.

Росіяни побоюються втратити захоплені території Півдня, тому перекидають туди додаткові підрозділи. На думку радника міністра, ситуація тут може розвиватися за двома сценаріями: або противник стане в оборону, або спробує здійснити наступальні дії на деяких напрямках. На другий сценарій вказує перекидання до регіону десантно-штурмових військ.

Однак, якщо оцінювати обстановку загалом на Херсонщині, то українська армія бере ворога в оперативне оточення, враховуючи той факт, що росіяни позбавлені логістичних зв'язків із Лівобережжям.

Раніше голова Миколаївської ОВА Віталій Кім повідомив про втечу призначеної Росією "влади" Херсона на лівий берег Дніпра.

Нагадаємо, американські аналітики пророкують відхід російських військ з Херсона після нищівних ударів ЗСУ по шляхах постачання супротивника.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини