9 серпня 2022, 10:54

"Чому б не зробити так у Криму?" – Цимбалюк про план визволення півострова після Херсона

Росія фактично зніме табу на військове визволення Криму, якщо спробує провести "референдум" у південних областях України.

"Чому б не зробити так у Криму?" – Цимбалюк про план визволення півострова після Херсона

Спроби російської окупаційної влади провести так звані "референдуми" про приєднання до Росії автоматично обернуться зняттям табу на силове звільнення захопленого Криму.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook пише журналіст Роман Цимбалюк, зазначаючи наслідки спроби Москви анексувати нові території України.

Цимбалюк зазначив, що в оточенні Путіна не знайшлося людини, яка б змогла пояснити катастрофічні наслідки для Росії такого кроку.

"Були б сміливими - пояснили б фюреру, що пащу на нові території краще не відкривати. От говорять про "референдум" на свіжоокупованих землях. А що на практиці? На практиці це означає, що автоматично знімається табу на Крим", - наголосив він.

За словами журналіста, окупацію Криму на Заході так ніхто і не визнав, проте значна частина мовчазно змирилася із захопленим статусом півострова.

Проте тепер, коли українська армія звільнятиме захоплені території Півдня України, різниці між деокупацією Херсона та Криму вже не буде.

"Якщо можна обнулювати російських загарбників у Херсоні, то чому б не робити це в АРК?" - пише журналіст, коментуючи плани Путіна підняти ставки.

Раніше український журналіст Сергій Гармаш поділився з українцями роздумами щодо можливих "референдумів", запланованих РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини