8 серпня 2022, 13:29

"Не розумію, як після цього хтось на Донбасі може любити РФ", – Казанський показав відео із Луганська

За словами Казанського, на окупованих теренах України Росія влаштовує справжній геноцид.

"Не розумію, як після цього хтось на Донбасі може любити РФ", – Казанський показав відео із Луганська

На вулицях окупованого російськими військовими Луганська хапають чоловіків для війни з Україною. Місцеві окупанти за підтримки російських військових ловлять, б'ють і викрадають мирних жителів, яких потім женуть на забій проти своєї країни.

Про це пише журналіст і блогер Денис Казанський, публікуючи у своєму телеграм-каналі відео очевидців із окупованого Луганська.

Місцеві жителі зняли на камеру мобільного телефону свавілля місцевої окупаційної адміністрації, силові підрозділи якої хапають чоловіків посеред вулиці, заламують їм руки та ведуть на примусову мобілізацію.

Коментуючи відео, Казанський зазначає, що досі не може зрозуміти, як після цього хтось на Донбасі може любити Росію.

З його слів, на окупованих територіях України Москва влаштовує справжній геноцид.

"На вулицях Луганська триває вилов м'яса для війни. Карателі ловлять, б'ють і викрадають мирних жителів, яких потім женуть на забій проти своєї ж країни. Натуральні каральні загони. Це не захисники Донбасу, а Zондеркоманди, які відправляють на смерть просто випадкових перехожих.

Я не розумію, як після цього хтось на Донеччині може любити Росію. Те, що роблять росіяни, це геноцид", - пише Казанський.

Як повідомлялося раніше, генерал-майор СБУ Віктор Ягун озвучив умову, за якої закон Росії дозволяє оголошувати загальну мобілізацію.

Усі очікували, що Путін оголосить про загальну мобілізацію 9 травня, проте прогнози військових експертів не справдилися.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини