8 серпня 2022, 10:29

У Міноборони України озвучили інформацію щодо ударів по Антонівському та Каховському мостам

Українська артилерія у ніч на 8 серпня завдала ударів по Антонівському та Каховському мостам через Дніпро.

У Міноборони України озвучили інформацію щодо ударів по Антонівському та Каховському мостам

Українські захисники продовжують знищувати логістику ворога, завдаючи прицільних ударів мостами через Дніпро та Інгулець на території окупованої Херсонської області.

Один із таких ударів було завдано напередодні на Південнобузькому напрямку, куди ворог з минулого тижня стягує військову техніку, щоб не допустити прориву ЗСУ до обласного центру. Таку заяву у прямому ефірі телемарафону зробила представниця Міноборони України Наталія Гуменюк, інформує Діалог.UA.

Українська артилерія зазвичай завдає ударів по мостах пізно вночі, коли мирне населення ними не пересувається. Напередодні близько 23:50 було завдано ударів по Антонівському мосту. У Міноборони зізналися, що влучення принесли бажані результати. При цьому під удар потрапив і Каховський міст.

У Мережі з'явилася інформація і від росЗМІ, які підтвердили удар по Антонівському мосту.

Однак у Міноборони нічого не сказали про удар по Даріївському мосту через Інгулець. Місцеві жителі стверджують, що він також потрапив під роздачу напередодні пізно вночі.

А жителі окупованого Херсона та Нової Каховки не лише підтвердили попадання по мостам, а й виклали у Мережу кадри, серед яких є нібито фрагменти від ракет, якими били ЗСУ по мосту.

Не виключено, що у Каховці у районі мосту знаходилася російська військова техніка. А у районі Антоновського була будівельна техніка. Окупанти збиралися у терміновому порядку відновити рух мостом, але, мабуть, їм знову доведеться відсунути свої плани на далеке майбутнє.

Раніше у Мережі з'явився момент займання на Антонівському мосту після прицільного удару ЗСУ.

Нагадаємо, у ніч на 8 серпня ЗСУ завдали удару по ворожій техніці в окупованому Мелітополі. Мер пише, що до Кобзону вирушило до 100 рашистів.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини