4 серпня 2022, 08:05

Опубліковані кадри точного удару ЗСУ по Антонівському залізничному мосту

Українська артилерія завдала чергового прицільного удару по Антонівському залізничному мосту.

Опубліковані кадри точного удару ЗСУ по Антонівському залізничному мосту

ЗСУ продовжують знищувати логістику ворога на Херсонщині. Нещодавно було завдано ударів по Антонівському та Дар'євському мостам, а також залізничному мосту. Крім цього, було сильно пошкоджено залізничне полотно на станції Брилівка. За словами експертів, кілька тижнів ворог не зможе перекидати на Херсонщину із Криму боєприпаси.

Сьогодні, 4 серпня, рівно опівночі українські артилеристи завдали нового удару по залізничному транспорту у Херсоні, інформує "Україна 365".

На кадрах можна побачити час прильоту снарядів по мосту. Офіційного підтвердження ще немає, що ЗСУ завдавали удару саме по залізничному мосту.

При цьому точно відомо, що 3 серпня українські захисники знищили одразу два польові склади окупантів у Бериславі та Чорнобаївці. Інформацією поділився голова комітету ВРУ з питань національної безпеки Олександр Завітневич.

За його словами, було ліквідовано 19 рашистів, а також знищено протитанковий ракетний комплекс і мобільну станцію супутникового зв'язку.

А представники ОК "Південь" повідомили, що внаслідок вчорашнього удару ЗСУ по Чорнобаївці було знищено командний пункт 22-го корпусу Чорноморського флоту РФ.

Раніше ми повідомляли, що 27 липня росЗМІ виклали кадри з Антонівського мосту після ювелірної роботи української артилерії.

Нагадаємо, після руйнування Антонівського мосту окупанти вирішили налагодити через Дніпро поромну переправу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини